Funkita Damer

Funkita størrelses skema

Funkita Damer
AUS6810121416182022
US/GB28”30”32”34”36”38”40”42”44”
Fransk343638404244464850
Tysk323436384042444648
Bust (cm)75-8080-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115115-120
Waist (cm)55-6060-6565-7070-7575-8080-8585-9090-9595-100
Hip (cm)80-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115115-120120-125
Body Lenght (cm)60-6565-7070-7575-8080-8585-9090-9595-100100-105

 

Funkita Torvill – twisted – Damer

529,00 kr.

Funkita Torvill med twisted ryg til kvinder.

Funkita Gone Wild til kvinder er en stilfuld og moderne badedragt designet specielt til dem, som elsker udstråling og æstetik. Denne badedragt har et unikt twist-design, der tilføjer et ekstra strejf af elegance og personlighed.

Funkita Damer
Varenummer (SKU): FKS038L71912 Varekategorier: , , ,