Funkita Damer

Funkita størrelses skema

Funkita Damer
AUS6810121416182022
US/GB28”30”32”34”36”38”40”42”44”
Fransk343638404244464850
Tysk323436384042444648
Bust (cm)75-8080-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115115-120
Waist (cm)55-6060-6565-7070-7575-8080-8585-9090-9595-100
Hip (cm)80-8585-9090-9595-100100-105105-110110-115115-120120-125
Body Lenght (cm)60-6565-7070-7575-8080-8585-9090-9595-100100-105

 

Funkita Gold Weaver – Legsuit – Damer

619,00 kr.

Funkita Gold Weaver – Legsuit til kvinder

Funkita Gold Weaver – Legsuit til damer er en stilfuld og funktionel badedragt designet til kvinder. Den har en legsuit-stil, der strækker sig ned over lårene og giver ekstra dækning og komfort.

Funkita Damer
Varenummer (SKU): FKS077L71943 Varekategorier: , , ,